Výrobky 

Droždie čerstvé

Tlač - + Poslať priateľovi

Čerstvé droždie VIVO 42g

 
Čerstvé pekárske droždie VIVO má všestranné použitie v tradičnej aj modernej slovenskej kuchyni. Je vhodné na prípravu kysnutých koláčov, buchiet, vianočiek, a iného pečiva z kysnutého cesta. Je tiež vhodné na cesto na pizzu, používa sa na prípravu drožďovej polievky, drožďových knedlíčkov do polievky a drožďových nátierok. Recepty s droždím VIVO nájdete v sekcii Recepty.
 

Droždie VIVO je balené v kockách s hmotnosťou 42g. Toto množstvo je vhodné cca na 1 kg múky. Pre zachovanie vynikajúcej kvality je potrebné skladovať ho v chlade, pri teplote od 2 do 8 °C.

 
 
DISTRIBÚTOR

 
Distribúciu č rstvého droždia VIVO 42g pre našu spoločnosť zabezpečuje Accom Slovakia s.r.o., ktorá dodáva do siete maloobchodných predajní v Slovenskej republike.

 

 

 

Accom Slovakia s.r.o. 

Zvolenská cesta 29 
974 05 Banská Bystrica 
Tel.: +421 484 163 022 
Fax: +421 484 162 023 
e-mail: accom@accom.cz 
www: www.accom.cz

 

 


 

 

 

 

 


 

Čerstvé droždie FALA 42g

Droždie FALA je výrobok s dlhoročnou tradíciou. Svoju stabilnú kvalitu dokazuje slovenským spotrebiteľkám už viac ako desať rokov a za túto dobu si vybudovalo vernosť u nejednej gazdinky. Droždie FALA sa hodí do všetkých typov kysnutých ciest. Má veľmi vyrovnanú kvalitu, čo sa prejavuje vysokou istotou nakysnutia cesta. Charakteristickým znakom droždia FALA je slon.

  
V obchodoch ho nájdete v striebornom obale s logom slona. Je balené v kockách s hmotnosťou 42g. Toto množstvo je vhodné cca na 1 kg múky. Pre zachovanie vynikajúcej kvality je potrebné skladovať ho v chlade, pri teplote od 2 do 8 °C.

 
DISTRIBÚTOR

 
Distribúciu čerstvého droždia FALA 42g pre našu spoločnosť zabezpečuje Accom Slovakia s.r.o., ktorá dodáva do siete maloobchodných predajní v Slovenskej republike.

 

 

Accom Slovakia s.r.o. 
Zvolenská cesta 29 
974 05 Banská Bystrica 
Tel.: +421 484 163 022 
Fax: +421 484 162 023 
e-mail: accom@accom.cz 
www: www.accom.cz