Pekári a cukrári 

Novinky

Tlač - + Poslať priateľovi

Prehliadka droždiarne, BudapešťAkcie pre zákazníkov – prehliadka droždiarne, Budapešť

V júni sme pre pekárov z celého Slovenska zorganizovali prehliadku závodu na výrobu droždia v Budapešti. Hoci prehliadka závodu tvorila ťažisko celej akcie, pre pekárov bol pripravený aj bohatý sprievodný program.

Hneď po príchode do Budapešti a ubytovaní nás čakala plavba loďou po Dunaji spojená s obedom. Naši obchodní partneri mali možnosť vidieť množstvo historických a iných zaujímavých miest priamo z lode a zároveň si mohli pochutnať na výbornom obede.
Po plavbe loďou nasledovala prehliadka historickej časti centra mesta, ktorá skončila návštevou Baziliky sv. Štefana, najväčšieho rímskokatolíckeho kostola v Budapešti. Večeru pri cigánskej hudbe sme si vychutnali v jednej z najstarších typických maďarských reštaurácií Karpátia.


Na druhý deň nasledovala prehliadka výrobného závodu Lesaffre Magyarország, ktorou nás sprevádzala manažérka kvality – Beáta Széllné Bánsky. V závode sme mali možnosť sledovať celkový proces výroby droždia, ktorý začínal rozmnožovaním kmeňových buniek droždia v skúmavkách a končil jeho balením a prípravou na expedíciu. Po prehliadke sme si dopriali výdatný obed v pivničnej vínnej reštaurácii Borkatakomba. Poslednou zastávkou v Budapešti bolo nákupné centrum Campona, ktorej sa potešila hlavne ženská časť účastníkov zájazdu. Domov sme sa všetci vrátili unavení, no určite obohatení o množstvo nových poznatkov a zážitkov.


Fotografie zo zákazníckych akcií nájdete tu!


Dátum: 07.10.2010

« späť na zoznam článkov