Domácnosti 

Súťaže

Tlač - + Poslať priateľovi

Výhercovia Vianočnej súťaže 2015/2016







Vianočná súťaž s droždím VIVO, FALA a SAF INSTANT

 

(1. 11. 2015 do 31. 1. 2016)

Zlosovanie prebehlo dňa 15.2.2016


ZOZNAM VÝHERCOV:


1. cena: 1x Letecký zájazd do Ríma pre dve osoby

 

Mišenčíková Katarína, Lipany

 

2. cena: 20x Multifunkčný kuchynský mixér

 

Andelová Viera, Nemecká
Benkovská Zuzana, Sládkovičovo
Boldovjaková Slávka, Rabčice
Herková Antónia, Prievidza
Koššová Ľudmila, Babkov
Kupcová Mária, Teplý Vrch
Leckéšiová Zuzana, Černík
Lechmanová Marcela, Michalovce
Makuchová Anna, Lučkovce
Matejčíková Andrea, Námestovo
Matyiová Erika, Ruská
Mekýšová Ivana, Skačany
Revák Anton, Sečovce
Sninčáková Irena, Závadka
Struhárová Zuzana, Prievidza
Šaturová Andrea, Košolná
Šebestová Oľga, Skalica
Timková Marta, Úpor
Urbankova Emília, Čadca
Zibrínová Magdaléna, Košice


 

 

3. cena: 100x Nákupná taška

 

Adámková Eva, Žilina
Babicová Oľga, V. Krtíš
Balejčíková Pavlína, Zborov nad Bystricou
Baranová Magdaléna, Novosad
Barta Marian, Topoľčany
Bartošová Patrícia, Pečovská Nová Ves
Benková Lucia, Prešov
Bobancová Mária, Záhor
Bobanec Dušan, Sobrance
Borgulová Eva, Podhorie
Brezovská Petra, Piešťany
Bujňáková Eliška, Kláštor pod Znievom
Čechová Mária, Kľušov
Čellárová Anna, Banská Bystrica
Dolníková Pavlína, Raj.Teplice
Ďurinová Alena, Lehota pod Vtáčnikom
Fábryová Emília, Detva
Fízerová Taťána, Brezno
Foltánová Dana, Nitrica
Francelová Nina, Dražkovce
Gouda Milan, Slatinské Lazy
Haláková Sylvia, Tešedíkovo
Hasajová Helena, Spiš.Nová Ves
Herková Elena, Bzovík
Horňáková Dagmar, Michalovce
Hovorič Pavel, Tisovec
Hrnčárová Miroslava, Terenč. Jastrabie
Huková Ludmila, Nové Mesto nad Váhom
Huliaková Eva, Očová
Jagelková Katarína, Liesek
Janesová Júlia, Tlmače
Janíčeková Mária, Handlová
Jašeková Mária, Kozmálovce
Jochmannová Dagmar, Sokoľany
Junková Anna, Lipt. Sliače
Kajanová Žofia, Dulovce
Karabášová Lucia, Banská Bystrica
Karasová Slávka, Trnovec nad Váhom
Kočanová Lucia, Koškovce
Kolejáková Eva, Liesek
Kollárová Agáta, Hrabušice
Komjátiová Zuzana, Turňa nad Bodvou
Korbaš Michal, Pov. Teplá
Kovácsová Nikoleta, Rišovská Liesková
Kováčová Erika, Želiezovce
Krajčiková Veronika, Brvnište
Kubíčková Slavka, Bratislava
Kuchár Anton, Košice
Kurtiová Mária, Trstice
Ladzianska Anna, Banský Studenec
Lincová Zita, Rimavská Sobota
Loulová Vierka, Partizánske
Majerová Zuzana, Ľubietová
Malá Melánia, Čierne Kľačany
Malárová Ester, Stará Turá
Maňák Martin, Nové Zámky
Melník Marek, Košice
Michaličková Lenka, Hradište pod Vrátnom
Minárová Mária, Zámutov
Minčáková Mária, Podhoroď
Mišovičová Eva, Hosťovce
Mušková Mária, Žilina
Nemčáková Ľubica, Veľké Rovné
Nemčíková Ľubica, Vranov
Pvčureková Valéria, Bardejov
Raškovský Peter, Rudlov
Raškovský Peter, Rudlov
Románová Viola, Topoľnica
Rovňáková Mária, Sobrance
Rovňanová Eva, Vígľaš
Sedliaková Viera, Bratislava
Sepešiová Marianna, Kmeťovo
Sojková Emília, Loh nad Rimavicou
Staňa Pavol, Spiš.Nová Ves
Strachanová Katka, Stará Ľubovňa
Surovič Jozef, Plavecké Podhradie
Szakácsová Alžbeta, Streda Nad Bodrogom
Szoke Slavomíra, Divín
Šalková Iveta, Liesek
Šefranková Alena, Banská Štiavnica
Šiniková Zdenka, Kúty
Špániová Marta, Martin
Štefanidesová Jaroslava, Sklabiňa
Štefeková Margita, Halič
Štefúnová Mária, Kotrčiná Lúčka
Ťakušová Zlata, Banská Bystrica
Tesárová Michaela, Jahodná
Trebichanská Darina, Bánovce n/ Bebravou
Trepzuová Beáta, Žiar n/ Hronom
Ufrlová Miroslava, Lučenec
Uhrík Karol, Brusno
Valentová Soňa, Tesárske Mlyňany
Valičková Ľuboslava, Kapušany
Vašková Evka, Budkovce
Vojtašeková Dagmar, Prešov
Vorosová Erika, Okoč
Výberčiová Lucia, Nové Zámky
Žemla Ján, Nová Ľubovňa
Žiaková Martina, Žírany
Žlkovanová Mária, Šurany




4. cena: 200x Magnetka na chladničku

Bajtošová Anna, Gbeľany
Balážová Marianna, Nová Baňa
Beranová Slávka, Bratislava
Bilka Stanislav, Senica
Blažečková Ľudmila, Heľpa
Borzová Eva, Horná Kráľová
Bugalová Jana, Kolárovice
Buvalová Júlia, Pohorelá
Cagardová Denisa, Dražkovce
Cagardová Denisa, Drážkovce
Cupák Marek, Stupava
Čerháková Simona, Radava
Červenáková Magdaléna, Horné Semerovce
Doci Milan, Michalovce
Dovičovičová Marta, Žiar n/ Hronom
Dubjelová Ľudmila, Nová Ľubovňa
Dziak Peter, Uzovce
Gašparovičová Ivana, Pezinok
Hlbočanová Zuzana, Partizánske
Hlbočanová Zuzana, Partizánske
Hrbáľová Beáta, Prešov
Hrdlovičová Marta, Malacky
Husák Jozef, Sebechleby
Illés Anna, Kráľ.Chlmec
Istemesová Erika, Tvrdošovce
Jozefovičová Mária, Dubovce
Koštruová Darina, Levice
Kubek Jaroslav, Lipt. Hrádok
Lincová Zita, Rimavská Sobota
Lučanská Margita, Bzenov
Ľuptáková Monika, Zvolen
Máčková Zuzana, Kysucké Nové Mesto
Machavová Helena, Kalinovo
Martinovicová Darina, Čelovce
Mišíková Vilma, Ružomberok
Mitrík Marcel, Trenčín
Ondrušeková Jana, Horná Kráľová
Píšová Gitka, Kamenec/Vtáč.
Sabolová Monika, Prešov
Sualová Marcela, Kysak
Synaková Emília, Štúrovo
Szabová Zlatica, Nitra
Szabová Veronika, Bíňa
Tomková Karolína, Chmianská Névá Ves
Tóthová Dušana, Bratislava
Výbašťoková Ľudmila, Zvolen
Žoldák Martin, Plavnica
Alabánová Miriama, Rapovce
Algelovičová Anna, Sabinov
Augustinová Judit, Nové Zámky
Backová Hana, Motešice
Bajusová Iveta, Michalovce
Baleková Mária, Krušetnica
Balogova Ľubka, Šaľa
Baránková Lucia, Štiavnik
Baratová Antónia, Humenné
Barienčíková Helena, Veľká Lehota
Benčatová Alžbeta, Handlová
Bérešová Eva, Vranou n/T
Berezová D., Košice
Blašková Oľga, Dobšiná
Borská Tatiana, Zvolen
Brodecová Magdaléna, Mútne
Bronišová Katarína, Rybany
Bugajová Veronika, Dolné Vestenice
Bukovská Irena, Vysoká Pri Morave
Cabanová M., Cinobaňa
Ceľuchova Ingrid, Belá Nad Cirochou
Ceperková Terézia, Rožňany
Csánádi Chanová Iveta, Púchov
Čanecká Janka, Banská Bystrica
Čieškova Anna, Slov. Kajňa
Čižmárová Mária, Sečovce
Da Silva Kristína, Krupina
Danišová Andrea, Čadca
Dávideková Klaudia, Kľače
Deák Andrea, Čierny Brod
Dióci Mária, Obid
Dobrocányi Mária, Mužla
Dolinayová Marta, Zem.Kostoľany
Dominik Mitala, Partizánske
Écsyová Hilda, Ńárad
Fassingerová Jana, Vrbov
Ferdorová Erika, Prešov
Filipová Marta, Poloma
Frančeková Mária, Belá
Gašpárková Martina, Pov. Bystrica
Gašper Marek, Dlhá nad Oravou
Gmiterová Gabriela, Medzilaborce
Godová Mária, Pôtor
Grajzová Eva, Prievidza
Habová Klaudia, Dojč
Hanková Júlia, Dolný Kubín
Hanulíková Jana, Bytča
Hlavatý Vratislav, Čadca
Holcová Viola, Lubina
Horváthová Mária, Dvory n/ Žitavou
Hrabčáková Monika, Budkovce
Hrbáľová Beáta, Prešov
Hrindová Darina, Malčice
Hrkeľ Anton, Námestovo
Hrušovská Magdaléna, Harichovce
Humeníková Mária, Prešov
Huťková Zdenka, Medzibrod
Hyllová Monika, Belá pri Varine
Iričiak Jaroslav, Košice
Ižáková Katarína, Snina
Jaciková Marianna, Michalovce
Jandurová Ivana, Nižná
Janečeková Alena, Mazotníkovo
Jankovýchová Mária, Koválov
Jerdoneková Mária, Poprad
Kačmárová Jozefína, Višňov
Kasáková Lenka, Veľké Bielice
Kasáková Lenka, Veľké Bielice
Kiššová Monika, Prešov
Kondrlová Helena, Obyce
Konkolyová Helena, Pozba
Kopúniková Martina, Horná Mariková
Koštialová Viera, Harmanec
Kotvasová Jana, Veľké Chlievany
Kovácsová Anastázia, Kamenný most
Kováčová Henrieta, Košice-Myslava
Kozárová Barbora, Nitra
Križanová Mária, Zohor
Kubalová Vilma, Nesluša
Kudelčíková Mária, Strážske
Kúdelová Alžbeta, Nitr. Blatnica
Laktišová Rozália, Topoľčianky
Ľalíková Jana, Tomášovce
Lutišanová Emília, Valča
Machovičova Anna, Radošina
Makušová Terézia, Hrachovo
Martináková Zlatica, Hlohovec
Matejovičová Aneta, Melčice
Mazúch Stanislav, Bánov
Mésarošová Ľubica, Kuraľany
Mészárosová Zlatica, Svätý Peter
Michalková Jaroslava, Sobrance
Mikos Kutrucz Anikó, Okoč
Mokošová Jana, Krupina
Murková Alena, Prievidza
Nagyová Silvia, Jesenské
Nemzetová Mária, Úpor
Ondrigova Margita, Zákamenné
Ontkocová Martina, Modra Nad Cirochou
Orvošová Frederika, Okoč
Paulišinová Magdaléna, Seč. Polianka
Petriková K., Bystre
Petrovičová Viera, Vrútky
Písečná Iveta, Sološnica
Podstrelená Anna, Mútne
Poľašková Mária, Michalovce
Poórová Kristína, Senec
Popovič Oliver, Košice
Poročáková Iveta, Jasová
Rajcígebová Anna, Prievidza
Repiská Mária, Žarnovica
Rodzenáková Jarmila, Žilina
Rohárová Oľga, Teplý Vrch
Sabanošová Zdenka, Hanušovce
Savarová Mária, Senica
Schwandtnerová Ludmila, Plavecké Podhradie
Slovinská Anna, Helcmanovce
Sroková Anna, Dubník
Stanová Mária, Krompachy
Sujová Zdena, Teplý Vrch
Szucsorá Katarína, Galanta
Šáleková Gabriela, Rajec
Ševelová Zuzana, Pliešovce
Škulová Gabriela, Chynorany
Šlerbáková M., Budkovce
Štefková Edita, Rimavská Sobota
Štiptová Helena, Štefanov n/ Oravou
Šuhajdová Zdenka, Dolné Vestenice
Šutaríková Gita, Považská Bystrica
Švajdleníková Monika, Trenčín
Taišová Valéria, Košice
Tarcsiová Valéria, Dolný Štál
Terebessyová Mária, Dunajská Streda
Tkáčová Mária, Poša
Tomaľová Gabriela, Sp. Hanušovce
Tóthová Mária, Ličartovce
Tóthová Andrea, Parchovany
Trnovská Alžbeta, Kalameny
Turčeková Anna, Partizánske
Tutoky Michal, Prešov
Vagnerova Terézia, Slov.Nové Mesto
Vaksmanská Alžbeta, Kežmarok
Valigurová Janka, Spiš.Nová Ves
Vanková Viera, Trenč. Turna
Vážanová Zuzana, Kanianka
Vondrová Silvia, Soblahov
Vrašhaková Emília, Zuberec
Zábojníková Anna, Považská Teplá
Záborská Ida, Vrútky
Zajoncová Dana, Reľov
Zelko Rastislav, Brezince Pod Javor.
Zubajová Renáta, Ľubachňa
Žembová Jahana, Nová Ľubovňa

 

 


Dátum: 16.02.2016

« späť na zoznam článkov