Domácnosti 

Súťaže

Tlač - + Poslať priateľovi

Výhercovia Vianočnej súťaže 2014/2015







Vianočná súťaž s droždím VIVO, FALA a SAF INSTANT

 

(1. 11. 2014 do 31. 1. 2015)

 

Zlosovanie prebehlo dňa 16.2.2015


ZOZNAM VÝHERCOV:


1. cena: 1x Letecký zájazd do Paríža pre dve osoby

Hoťková Katarína, Horná Sulča

 

2. cena: 7x Tablet ASUS MeMO Tab 10

Barieňáková Helena, Veľká Lehota
Borsiczká Iveta, Číčov
Hlušková Jana, Martin
Klimková Mária, Prešov
Majtánová Želmíra, Martin 8
Maruškinová Anna, Galanta
Žipaj Ľuboš, Soľ
 

 

3. cena: 13x Filtračná kanvica na vodu

Hricová Kvetoslava, Dargov
Klefflerová Eva, Málinec
Klimová Renáta, Banská Bystrica
Kremposká Eva, Sp.Nová Ves
Melicherová Ivana, Banská Bystrica
Mihálová Zuzana, Vigláš
Miterková Monika, Oravská Lesná
Poláčková Anastázia, Rajec
Ružová Miroslava, Bratislava
Štieberová Martina, Lipany
Štrbová Monika, Kláštor pod Znievom
Veselovská Alojzia, Lipt.Lúžna
Víghová Marta, Veľké Ludince


4. cena: 20x Kefka na čistenie zeleniny

Bányacska Magdaléna, Košice
Bullová Ľubica, Čereňany
Činčurová Jolana, Košice
Habáň Jozef, Dolný Kubín
Hagarová Jaroslava, Šoporňa
Jurašková Helena, Svidník
Lešková Zuzana, Valaliky
Marková Zuzana, Sklené Teplice
Mesárová Emília, Bučany
Ondrejka Ľudovít, Machulince
Piteková Amália, Levoča
Rybárová Katarína, Topoľčianky
Smižanská Elena, Poprad
Szucs Marek, Galanta
Szucsová Katarína, Galanta
Švenková Steffi, Budkovce
Večerková Katarína, Zákamenné
Velgos Jozef, Košice
Viczenová Mária, Gemerská Ves
Žalobinová Bernardina, Vinné

 

5. cena: 300x Magnetka Vivo na chladničku

Adamov Tomáš, Humenné
Ambrošová Gyta, Banská Bystrica
Andrijková Blanka, Chmeľov
Androga Milan, Humenné
Archetová Viera, Levice
Audiová Renáta, Košúty
Babečková Mária, Oravské Veselé
Babjaková Eva, Zalužice
Baginová Zlatica, Bolešov
Bajtalová Zuzana, Nemečky
Baksová Viera, Veľká Lomnica
Baloghová Irena, Trstice
Baňacký Jozef, Trebišov
Baranová Melánia, Kvakovce
Bartošová Gabriela, Modrý Kameň
Bástiová Terézia, Nová Bašta
Bátkej Tomáš, Gabčíkovo
Bednárová Jarmila, Dravce
Bérešová Monika, Sokoľany
Bičianová Alena, Poriadie
Blanár Miroslav, Košice
Boďová Monika, Cerovo
Bojčuková Valéria, Sabinov
Brecková Jarmila, Žalobin
Brondošová Helena, Vernár
Budzeľová Anna, Podkonice
Bušfyová Anna, Súľov
Cogardova Denisa, Dražkovce
Csibová Anna, Sokolovce
Cziborová Erika, Marcelová
Čajková Zdenka, Námestovo
Čaklošová Elena, Vitanová
Čekanová Darina, Lipany
Čerkalová Margita, Veľký Šariš
Čiefová Oľga, Ľubietová
Čillingová Anna, Horovce
Čižmárová Jozefína, Belá nad Cirochou
Čmiľová Silvia, Snina
Čopiková A., Snina
Čorbová Gabriela, Sokoľ 89
Čovanová Martina, Dlhé nad Cir.
Dančová Daniela, Michalovce
Danišová B, Trnava
Debnárová Anna, Žilina
Delyová Katarína, Kučín
Denárová Elena, Banská Bystrica
Didiášová Rita, Kamenica nad Hronom
Diňová Mária, Lipany
Dobišová Mária, Voderady
Dóci Milan, Michalovce
Domčeková Miriam, Trenčín
Donovalová Ľubica, Brezno
Drabová Monika, Nálepkovo
Dropko Eduard, Košice
Drusková 0, Lúčky
Dudová Kveta, Továne
Dujsíková Klaudia, Brodské
Dulovičová Magdaléna, Markušovce
Ďurinová Lýdia, Topoľčany
Ďurišová Soňa, Nitra
Ďurišová Soňa, Trenčianske Stankovce
Durkajová Margita, Košarovce
Dzurová Emília, Michalovce
Eštu František, Košice
Fabián Milan, Košice
Fajčáková Veronika, Vranov N/T
Farač Roman, Sp. Podhradice
Farková Monika, Istebné
Fečková Mária, Slovenská Kajňa
Fedoreková Gabriela, Hniezdne
Fereivczi Eugen, Okoč
Ferenczová Eva, Košice
Ficová Iveta, Vinne
Fischerová Anna, Turč.Štiavnička
Franeková Paulína, Terchova
Gabrišková Anita, Nová Dedinka
Gáciková Emília, Pov.Bystrica
Garoyová Mária, Cabaj-Cápor
Gašparovičová Ivana, Pezinok
Gavalierová Alžbeta, Kravany
Gerek Branislav, Námestovo
Gregorová Anna, Beladice
Gregušová Mária, Nitra
Gréžo Ladislav,
Habiňáková Lucka, Veľká Lesná
Haládiková Alena, Lieskovec
Hanusová Monika, Dolný Badín
Hatalová Elena, Sečovská Polianka
Heredošová Iveta, Šenkvice
Herková Sabína, Moldava nad Bodvou
Hermannová Ľubica, Rohožník
Hlavandová Monika, Trakovice
Hlinková Sidónia, Topoľčianky
Hobotová Mária, Vozokany
Hostačná Anna, Želiezovce
Hradecká Dana, Nitra
Hromiaková Anna, Poprad
Hrotko Jozef, Závod
Hudcovská Ľudmila, Bolešov
Hudčeková Mirka, Domaniža
Huláková Anna, Šoporňa-Štrkovec
Huňara Róbert, Malacky
Chebenová Emílie, Šaca
Ilčíková Magdaléna, Senica
Ivančová Mária, Betliar
Jakubíková Mária, Raková
Janigová Judita, Kluknava
Jankejechová Viera, Beluša
Janošková Oľga, Pruské
Janošková Oľga, Pruské
Janyi Ivan, Žiar nad Hronom
Jazvinská Lýdia, Oslany
Jordánová Jana, Madunice
Jordánová Jana, Madunice
Jurčová Klára, Košice
Jusková Monika, Hertník
Kabák Zuzana, Farná
Kabátová Anna, Trnava
Kajla Adrián, Lučenec
Kállaiová Lucia, Slanec
Kaško Márk, Patince
Katuščáková Martina, Družstevná pri Hornáde
Képes Ondrej, Rimavská Sobota
Keritová Viera, Hrabušice
Klabník Ján, Pov.Bystrica
Klimová Lucia, Snina
Kmebová Žaneta, VeľkýKýr
Kočálková Jarmila, Podbiel
Kohútová Denisa, Litava
Kolerová Adriena, Šahy
Kolkusová Miroslava, Čadca
Kolláriková Kat., Bratislava
Konkoly Norbert, Pozba
Konkolyová Helena, Pozba
Korenko Tomáš, Hozelec
Košiková Antónia, Chynorany
Kotrbancová Katarína, Višňove
Kováčiková Mária, Kotešova
Kováčová Božena, Šala-Veča
Kovaľová Jana, Plavnica
Kovaľová L., Štefanovce
Kozáková Helena, Trebišov
Kozáková Helena, Trebišov
Krajčiková Božena, Brvnište
Kravčaková Mária, Stropkov
Krošláková-Marciňová Božena, Nitrianska Streda
Kubincová Anna, Lipt.Teplá
Kučerová Elenka, Zvolenská Slatina
Kudolániová Jarmila, Petrová Ves
Kuchár Anton, Košice
Kuliková Margita, Bohúňovo
Kunda Štefan, Dubnica nad Váhom
Kurajdová Emília, Vlašky
Kurinec Alojz, Košice
Kurjaková Elena, Zubrohlava
Ladvenicová Mária, Dolná Krupá
Lesáková Vlasta, Liptovský Hrádok
Lovišková Anna, Žabokreky n/Nitrou
Lukášová Božena, Bojná
Madleňáková Ľubka, Černová 6
Madleňánová Eva, Oravská Jasenica
Magda Róbert, Prešov
Magdolenová Eleonóra, Vrbové
Magurová Anna, Liptovský Mikuláš
Majerová Viera, Hybe
Maňák Martin, Nové Zámky
Marázová Mária, Nesvady
Mária Krausová, Poprad
Mariaková Lenka, Rajecké Teplice
Matlová Katarína, Kremnica
Matysová Helena, Košice
Mazanová Bianka, Cesta pod Lesom
Meisterová Mária, Medzev
Mekýšová Ivana, Skaľany
Mekýšová Ivana, Skaľany
Melichová Irena, Detva
Meňhárt Vivien, Kamenica nad Hronom
Michalková Jana, Važec
Michalková Mária, Poproč
Miklášová Michaela, Košice
Miklenčič Romana, Chorvátsky Grob
Mikušová Zlata, Gbely
Milenkyová Alena, Remeniny
Minaričová Alena, Nižný Hrabov
Mináriková Elena, Tesárske Mlyňany
Mitalový Ivanka a Lukáš, Partizánske
Mizeňáková Ľudmila, Prešov
Mlčúchová Jarmila, Bystričany
Modráková Alena, Rem.Hámre
Mojžišová Lýdia, Lipany
Molčanová Mariana, Lipany
Mužík Ján, Trnavá Hora
Nagyová Irma, Padáň
Nemjová Jana, Humenné
Oberučová Martina, Lipt.Mikuláš
Okrajková Lenka, Kysak
Ondíková Viera, Michalovce
Ondrišáková Anna, Dolná Súča
Oraveková Monika, Tvrdošovce
Orečná Zuzana, Humenné
Oršulová Otília, Nováky
Ovečková Mária, VNTN
Pálová Mária, Čečejovce
Papcunová Andrea, Trnava
Pavková Oľga, Ľubá
Pavlíková Ľubica, Turčianske Teplice
Perutková Monika, Topoľnica
Petríková Katarína, Bystré
Petríková Katarína, Bystré
Pilátová Monika, Hanušovce nad T
Pivková Jana, Liptovský Ján
Plačková Veronika, Oščadnica
Počátková Emília, Michalovce
Podhajská Ivona, Kátov
Pojarová Eva, Iňa
Polomská Martina, Spišská Nová Ves
Považancová Katarína, Hrochoť
Priščák Tomáš, Sobrance
Puľaková Magdaléna, Zalužice
Rabatinová Marta, Hanigovce
Ralbovská Lýdia, Bratislava
Rážkayová Irena, Moldava nad Bodvou
Rolincová Štefánia, Rajec
Rusnačková Daniela, Kladzany
Rušňáková Gabriela, Dulovce
Rybnická Andrea, Veľké Uľany
Sabota Milan, Brezová pod Bradlom
Sadloňová Elena, Veľké Rovné
Saloň Jozef, Staré
Samuhelová Mária, Trnava
Sekáčová Valéria, Hradište pod Vrátnom
Sendrei Peter, Hnúšťa
Simková Klára, Plešivec
Siteková Petra, Oslany
Skultétiová Katarína, Bratislava
Slaninová Mária, Prešov
Sláviková Janka, Beluša
Slížová Michaela, Cabaj
Sujová Mária, Detva
Sujová Zdena, Teplý Vrch
Szabóová Edita, Bíňa
Szabóová Mária, Zlatná na Ostrove
Szigárdi Roland, Klučiarové Kračany
Szucs Klaudia, Modrany
Šabová Miroslava, Obyce
Šakiri Fešzula, Šaľa
Šálková Iveta, Liesek
Šallaiová Mária, Trávnica
Šamajová Lucia, Čierne
Ščerbová Silvia, Bardejov
Ševčíková Otília, Snežnica
Šimoneková Hana, Nová Baňa
Šimová Marta, Prievidza
Širá Elena, Prešov
Šiveň Dalibor, Nové Mesto n/v
Škerová Lenka, Bytča
Škovierová Anna, Očová
Šnihulová Zuzana, Záhradné
Špircova Zuzana, Žitava
Štefánikoá Helena, Nové Zámky
Štoniarová Marta, Nevidzany
Šupová Zuzana, Slič
Šurinová Viktória, Liptovský Mikuláš
Šústová Mária, Drahovce
Tadbošová Lenka, Veľká Lomnica
Tajátová Monika, Poprad
Tesáková Veronika, Dolná Trnávka
Timková Eva, Trebišov
Timkovičová Marta, Vranov nad Topľou
Tokárová Lucia, Jakubovany
Tomanová Matilda, Michal nad Žitavou
Tóthová Mária, Ňemšany
Tóthová Miriama, Rožňava
Trojáková Marta, Krušetnica
Uhrincová Božena, Bátovce
Uszakyová Marianna, Veľké Kapusany
Valigurová Janka, Spišská Nová Ves
Valigurová Janka, Spišská Nová Ves
Valovičová Katarína, Jaslovské Bohunice
Vargová Monika, Topoľníky
Vasilková Mária, Vranov nad Topľou
Vasiľová Monika, Tušická Nová Ves
Vašková Eva, Žalobír
Vatahová Zuzana, Kamenica nad Cirochou
Vatalová Mária, Veľká Lehota
Vergnaud Clement, Košice
Vergnaud Clement, Košice
Veselková Alena, Mlynský Sek
Viczenová Mária, Gemerská Ves
Viola Purgatová, Beša
Vostašeková Dagmar, Prešov
Zajac Peter, Topoľnica
Zajacová Ľubica, Bánovce n/B
Zapotocký Miroslav, Budkovce
Závodníková Iveta, Rozhanovce
Zigová Mária, Pusté Uľany
Zubajová Renáta, Švošov
Žemlová Ľudmila, Trakovice
Žišková Jarmila, Hradište pod Vrátnom
Žulová Jana, Bardejov
 


Dátum: 18.02.2015

« späť na zoznam článkov