Domácnosti 

Súťaže

Tlač - + Poslať priateľovi

Výhercovia súťaže VIVO Vianoce 2011-2012







  Súťaž VIVO Vianoce 2011/2012- celkoví výhercovia
     

č.

Meno a priezvisko

Mesto

1.

Erika Papánová

Zázrivá

2.

Ivana Výbošťoková

Stožok 241

3.

Zlata Tirdiľová

Petrovany

4.

Monika Mihaľová

Topoľovka

5.

Veronika Kuckovičová

Dolný Kubín

6.

Gabriela Štefániková

Čierne pri Čadci 1156

7.

Anna Kohutová

Trebišov

8.

Gizela Hubáčková

Trnava

9.

Elena Ofúkaná

Dohnány 175

10.

Antónia Marková

Liptovský Ondrej

11.

Milena Miklošková

Jasenie

12.

Jozef Ižof

Šaľa

13.

Lucia Cehuľová

Vlkovce 62

14.

Dagmar Pinterová

Topoľčany

15.

Anna Murínová

Banská Bystrica

16.

Peter Jež

Prakovce

17.

Marta Havrilčáková

Papín 146

18.

Alžbeta Varga

Kolárovo

19.

Mária Krnáčová

Detva

20.

Júlia Balážová

Nenince

21.

Jana Hulejová

Štefanov nad Oravou

22.

Viera Sabová

Vrbové

23.

Helena Antušová

Vranov nad Topľou

24.

Jana Karcolová

Sliač

25.

Daniela Višňovská

Levoča

26.

Šarlota Himpánová

Bátorove Kosihy

27.

Iveta Sabová

Martin

28.

Katka Zipserová

Kemnica

29.

Ľudmila Kovárová

Pôtor 81

30.

Júlia Petická

Michalovce

31.

Mária Šimčáková

Vikartovce 170

32.

Zuzana Dzurňáková

Spišský Hrhov

33.

Alena Paučová

Hriňová

34.

Zdenka Škorvagová

Klubina 164

35.

Eva Antošová

Senné

36.

Miriama Groholová

Krompachy

37.

Daniela Michalčíková

Nižné Nemecké 93

38.

Ľudmila Tomeková

Turany

39.

Anna Vágnerová

Liptovský Mikuláš

40.

Blažena Sádovská

Úľany nad Žitavou

41.

Gabriela Skokáneková

Úbrež 66

42.

Anna Purbinská

Piešťany

43.

Ildiko Cibiková

Devínska Nová Ves

44.

Vladimír Oravec

Červený Kláštor

45.

Marta Bojková

Svrčinovec

46.

Zuzana Lieskovanová

Stará Bystrica

47.

Magdaléna Dermová

Vranov nad Topľou

48.

Mária Krajcová

Gemerská Poloma

49.

Jana Hvižďaková

Úbrež 246

50.

Nikoleta Matusová

Nána

51.

Jana Jarottová

Liptovské Sliače

52.

Renáta Matisová

Valaliky

53.

Elena Jurisová

Púchov

54.

Marianna Kermietová

Štiavnica

55.

Albina Kurpitová

Prievidza

56.

Jolana Rybárová

Žarnovica

57.

Eva Kružlíková

Trnovec nad Váhom

58.

Martina Gondeková

Zbehy 565

59.

Margita Hojová

Hruštín

60.

Gabika Klinčúchová

Trenčianske Stankovce 125

61.

Irena Polovková

Strážske

62.

Mária Feketeová

Nesvady

63.

Edita Balážová

Svodín

64.

Stanislava Tkadlecová

Bolešov 275

65.

Ľuboslava Šišková

Ostrov pri Piešťanoch

66.

Emília Riedlová

Divina

67.

Helena Begáňová

Považská Bystrica 4

68.

Mária Konturová

Bystré

69.

Alica Szaxonová

Zatín

70.

Katarína Parasková

Komárno

71.

Marcela Uličná

Jaklovce

72.

Jana Kucháriková

Liptovský Ondrej

73.

Margita Káňová

Vrádište

74.

Aška Suľová

Dlhá nad Oravou

75.

Jozefína Janáková

Trakovice 362

76.

Mária Ilášová

Kežmarok

77.

Denisa Kramlová

Moldava nad Bodvou

78.

Zlatica Uzsáková

Pribeta

79.

Mária Ruttkayová

Prievidza

80.

Alžbeta Šebestová

Spišská Teplica

81.

Viola Gavendová

Ťapešovo 100

82.

Mária Bejdáková

Rišňovce 429

83.

Darina Ficiková

Koškovce 170

84.

Anna Tomašuľová

Michalovce

85.

Andrea Kasardová

Miňovce

86.

Anna Golodžejová

Uzovce

87.

Marta Szárazová

Veľký Kýr

88.

Viola Purgatová

Beša 253

89.

Ľubica Dusová

Chminianská Nová Ves 121

90.

Zuzana Macková

Košice

91.

Denisa Mikusová

Keť 289

92.

Jarmila Herlegová

Veselé pri Piešťanoch

93.

Martina Čierna

Hliník nad Hronom

94.

Miroslava Mikulášková

Jakubov 517

95.

Ladislav Szanyi

Veľké Kapušany

96.

Martin Hajdučko

Strážske

97.

Eva Adanyaková

Ľubica

98.

Beáta Vargovčíková

Lipany

99.

Gabriela Lacušková

Nitra

100.

Júlia Hrešková

Vranov nad Topľou

  Súťaž VIVO Vianoce 2011/2012- denní výhercovia
     

č.

Meno a priezvisko

Mesto

1.

Eva Duncová

Michalovce

2.

Želmíra Neštická

Liptovský Mikuláš

3.

Mária Ziváková

Kalinovo

4.

Eva Duncová

Michalovce

5.

Terézia Henczová

Marcelová

6.

Iveta Podoláková

Zborov nad Bystricou

7.

Petra Šuranová

Voderany pri Trnave

8.

Eva Grausová

935 85 Demandice 147

9.

Lucia Širotníková

Veľaty

10.

Ivana Mikulová

Púchov

11.

Alena Horváthová

Nižný Hrabovec

12.

Ester Pittlová

Dojč 352

13.

Elena Henželová

Kremnica

14.

Jana Dereninová

Snina

15.

Juliana Rožňová

Nové Zámky

16.

Ľubica Pálková

Sása

17.

Juliana Rožňová

Nové Zámky

18.

Mária Pálová

Čečejovce

19.

Adriana Pluhárová

Svatý Peter

20.

Agáta Gbúrová

Helcmanovce 515

21.

Emilia Straňanková

Rajecke Teplice

22.

Kolektív ŠJ pri ZŠ Svrčinovec

Svrčinovec 360

23.

Zuzana Rojková

Považská Bystrica

24.

Agata Kohútová

Michalovce

25.

Valéria Čižmárová

Seňa 535

26.

Adriana Feriancová

Sečovce

27.

Jana Bučková

Očová

28.

Alena Legerská

Ružomberok

29.

Julia Andrlová

Gajary

30.

Františka Jankovičová

Kočín-Lančár

31.

Monika Cmarová

Bardejov

32.

Katarína Grúberová

Šenkvice

33.

Margita Bosáková

Banská Belá 141

34.

Iveta Matiová

Michalovce

35.

Danica Gregáňová

Krupina

36.

Eva Habovská

Trstená

37.

Marta Dragošová

Kravany 83

38.

Marta Dragošová

Kravany 83

39.

Monika Čopová

Snina

40.

Mária Janitorová

Košice

41.

Martina Peštová

Hliník nad Hronom

42.

Iveta Šipošová

Čenkovce 158

43.

Mária Baranská

Vranov nad Topľou

44.

Mária Uhrinová

Moravany nad Váhom 55

45.

Andrea Ivašková

Žilina

46.

Valéria Šimková

Záhorská Ves

47.

Hanka Zuščinová

Kysak 77

48.

Iveta Rabčánová

Breza 319

49.

Terázia Pellová

Kamenica 212

50.

Erika Šebová

Bolešov 79

51.

Denisa Ivančíková

Kamenín 470

52.

Soňa Macová

Bratislava

53.

Andrea Bereczová

Hontianske Trstany 129

54.

Anna Garajová

Rabča

55.

Maruška Janočová

Dlhé Klčovo

56.

Daniela Jakubčová

Drienov

57.

Eva Púčková

Dolné Kočkovce

58.

Marica Majerčíková

Dolný Kubín

59.

Eva Kuracinová

Zvončín 108

60.

Bernardína Badidová

Vinné

61.

Oľga Gurínová

Púchov

62.

Zuzana Murinčeková

Žiar nad Hronom

63.

Mária Pikuliaková

Čadca

64.

Mária Haršányová

Hlohovec

65.

Eva Petrillová

Košice

66.

Helena Kamodyová

Hodruša-Hámre 144

67.

Melánia Kvietková

Košice

68.

Anna Margetínová

Nové Sady 256

69.

Edita Hlavatá

Zvolen

70.

Mária Šoltisová

Rokycany 43

71.

Petronela Poórová

Rimavská Sobota

72.

Elena Majdulíková

Lokca 34

73.

Gabriela Stehlíková

Kuchyňa 294

74.

Jana Rafajová

Košeca

75.

Eva Marková

Sklené Teplice

76.

Helena Durilová

Zámutov 99

77.

Zuzana Marková

Sklené Teplice 128

78.

Angela Kalužáková

Komjatice

79.

Vlasta Magulová

Banská Bystrica

80.

Hana Čipková

Gočovo 96

81.

Janka Adamčiaková

Lisková 462

82.

Mária Danková

048 01 Rožňava

83.

Peter Patkolo

Detva

84.

Janka Meľová

Chlebnice 12

85.

Soňa Legerská

Banská Bystrica

86.

Ivana Miklošová

Mokrance 130

87.

Zuzana Fašáneková

Levice

88.

Anna Poráčová

Hermanovce 171

89.

Martin Maňák

Nové Zámky


Dátum: 22.02.2012

« späť na zoznam článkov