Domácnosti 

Súťaže

Tlač - + Poslať priateľovi

Vianočná súťaž: 1.11.2016 - 31.1.2017 

Žrebovanie sa uskutoční dňa 15. 2. 2017

 

Úplné pravidlá súťaže

 

Súhlas so spracovaním osobných údajov

 

*Prvá výhra zahŕňa:

Skvelý 4-dňový zájazd do Barcelony pre 2 osoby vrátane letenky, letiskových príplatkov, ubytovania s raňajkami, profesionálnym sprievodcom a zákonným poistením CK.

Doprava:
• letecky z Bratislavy do Barcelony a späť
• transfer v Barcelone z letiska na hotel a späť


Program zájazdu:

1. deň:
Po prílete na letisko Barcelona - Girona sa transferom odveziete na hotel. Následne na to sa spoločne so sprievodcom vydáte do centra mesta a prvou zastávkou bude Katalánske námestie. Po rušnej ulici Rambla sa dostanete až k prístavu a stĺpu so sochou Krištofa Kolomba z roku 1888 pri príležitosti svetovej výstavy. Po ceste budete mať možnosť zájsť na hlavný barcelonský trh, kde zoženiete od korenín, orieškov, ovocia, rýb a paelli všetko. Po blízku sa nachádza Placa Reial, kde fontána a osvetlenie je z rúk Gaudího. V podvečerných hodinách budete môcť v prístave navštíviť jedno z najväčších aquárii v Európe alebo nákupné centrum, prípadne sa len tak poprechádzať okolo krásnych jácht a nasať prímorskú atmosféru. Návrat na hotel.

2. deň:
Po raňajkách bude prvou zastávkou Gotická štvrť, ktorá bola sídlom Rimanov, Židov a kráľov. Uvidíte kráľovské námestie, katedrálu venovanej patrónke mesta Sv. Eulálie, námestie St. Jaume, prípadne Santa Maria de Pi. Poobede na Vás čaká návšteva niektorého z múzeí poblízku parku Ciutadella, ako napríklad múzeum Picasso. V parku sa nachádza Zoo a zahliadnete aj víťazný oblúk v maurskom štýle. K večeru sa vydáte na vrch Monjuic, kde sa nachádza olympíjsky štadión z olympiády v roku 1992 a botanická záhrada. A zakončením večera bude predstavenie magickej fontány, ktorú stavalo až 3000 mužov. Pre záujemcov individuálne možnosť návštevy vyhliadky z Barcelonskej arény, kde sa teraz nachádza obchodné centrum.

3. deň:
Po raňajkách bude deň venovaný prevažne A. Gaudímu. Výhľad na Barcelonu si užijete z parku Guell, kde sa nachádza aj dom samotného majistra Gaudího. Pred obedom navštívite Sagradu familliu, ktorá ešte stále nie je dokončená a vonkajšie priečelia vyobrazujú narodenie, utrpenie a slávu Krista. Pod záštitou UNESCO sú aj jeho dva najvýznamnejšie domy, ktoré navrhoval a to Cása Batlò a La Pedrera. Poobedie je určené pre fanúšikov - barcelonský štadión Camp Nou a v podvečerných hodinách na Vás čaká časť Barceloneta, kde nachádzajú mestké pláže a Port Vell.

4. deň:
V skorých ranných hodinách odchod na letisko a odlet do Bratislavy.

Zmena programu vyhradená. Zájazd sa podrobuje letovému poriadku.


Dátum: 31.10.2016

« späť na zoznam článkov