Domácnosti 

Súťaže

Tlač - + Poslať priateľovi

Vianočná súťaž: 1.11.2015 - 31.1.2016 

 

Žrebovanie sa uskutoční dňa 15. 2. 2016

Úplné pravidlá súťaže nájdete tu

 

*Prvá výhra zahŕňa:

Skvelý 4-dňový zájazd do Ríma pre 2 osoby vrátane leteniek, letiskových príplatkov, ubytovania, raňajkami, profesionálnym sprievodcom a zákonným poistením CK.

 

 Doprava:
• letecky z Bratislavy do Ríma a späť
• transfer v Ríme z letiska na hotel a späť

 


Program zájazdu:

1. deň

Odlet z Bratislavy v obedňajších hodinách, príchod na hotel, následne po ubytovaní presun do mesta k pomníku Victora Emanuela, Kapitol, kde sa nachádza aj socha vlčice, ktorá vychovala Romula a Réma.
Následne prechod na Benátske námestie s výhľadom na večerne vysvietený Rím aj s jeho dominantou Koloseom, návrat na hotel.

2. deň

Ráno sa začína prehliadkou najväčšieho amfiteátra antického sveta - Kolosea a Forum romanum. V poobedňajších hodinách si hodíte svoju mincu do najznámejšej fontány v Taliansku a to do Fontány di Trevi.
Prehliadka bude zakončená pri Španielských schodoch, kde uvidíte pravých Talianov, pretože je to ich obľubené miesto na stretávanie. Možnosť nákupov na Via del Corso. Následne odchod na hotel.

3. deň
Po raňajkách návšteva Vatikánskeho námestia, baziliky Svätého Petra, kde sa údajne nachádza hrob apoštola Petra a Vatikánskych múzeí, kde sa nachádza známa Sixstínska kaplnka. Prechod okolo Anjelského hradu cez anjelsky most na Piazza Navona, na nádherné barokové námestie, za ním úzkymi uličkami až k Pantheonu, antickému chrámu, ktorý bol venovaný božstvám. Presun na hotel.

4. deň

Po raňajkách volný čas, ktorý možno stráviť napríklad v časti Trastavere. Odlet v obedňajších hodinách späť do Bratislavy.

 

Zmena programu vyhradená. Zájazd sa podrobuje letovému poriadku.

 


Dátum: 30.10.2015

« späť na zoznam článkov