Domácnosti 

Súťaže

Tlač - + Poslať priateľovi

Vianočná súťaž: 1.11.2014 - 31.1.2015 

Žrebovanie sa uskutoční dňa 16.2. 2015

Úplné pravidlá súťaže nájdete tu

 

* Prvá výhra zahŕňa:
Skvelý 4-dňový zájazd do Paríža pre 2 osoby vrátane letenky, letiskových príplatkov, ubytovania v hoteli s vlastným sociálnym zariadením, raňajkami, profesionálnym sprievodcom a zákonným poistením CK.

 

Program zájazdu:
1. deň - piatok:
Prílet na letisko a presun do hotela. Prehliadka historického centra mesta - od katedrály Notre Dame a Svätej kaplnky okolo radnice mesta - Hotel de ville de Paris, k Centre Georges Pompidou, ktorá slúži ako najznámejšie kultúrne centrum mesta. Po nábreží rieky Seiny až k Louvru, starej Opere Garnier, Place Vendôme, hotelu Ritz do prvých verejných záhrad Tuillerilles. Prehliadka končí na námestí Place de la Concorde s najstaršou pamiatkou v meste, Luxorským obeliskom.

2. deň - sobota:
Po raňajkách presun do múzea Louvre, individuálna prehliadka múzea. Popoludní presun do Invalidovne, prehliadka Dómu s hrobom Napoleona a Kaplnky Sv. Ľudovíta. Ďalej cez Alexandrov na najslávnejšiu triedu v Európe, na Champs Elysées. Individuálne voľno, fakultatívna večera,  výstup na Víťazný oblúk a vo večerných hodinách plavba loďou po Seine.

3. deň - nedeľa:
Návšteva kráľovského zámku vo Versailles – prehliadka zámku a zámockých záhrad. Na spiatočnej ceste do Paríža zastávka v modernej štvrti La Défense s Veľkou Archou - tretím víťazným oblúkom a osobné voľno.

4. deň - pondelok:
Výstup na Eiffelovu vežu, prehliadka Mont Martre a baziliky Sacré Coeur, posedenie na námestí umelcov Place du Tertre, prechádzka na slávnej triede Pigalle s ešte slávnejším kabaretom Moulin Rouge, kde sa zrodil rovnako slávny tanec kankán. Návrat na hotel a presun na letisko.
 


Dátum: 29.10.2014

« späť na zoznam článkov